261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Vízparti táj

243. A. S. monogrammal

Vízparti táj

olaj, vászon

40,5*68 cm

j.j.l.: A. S.; ho. vakkereten felirat: Anton Sitzer Wien