261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Zuhogó patak

109. Brodszky Sándor (Tóalmás, 1819 - Budapest, 1901)

Zuhogó patak

olaj, karton

29*37,5 cm

j.n., ho: hagyatéki pecsét