261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pozsony kétosztatú látképe

18. Mikovinyi Sámuel (Ábelfalva, 1698 - Trencsén mellett, 1750) és Kaltschmied, Abraham (működött 1740 körül)

Pozsony kétosztatú látképe

rézmetszet, papír

390*705 mm

j.b.l.: Samuel Mikovyni desig., j.j.l.: A. Kaltschmied sculp.