18. Mikovinyi Sámuel (Ábelfalva, 1698 - Trencsén mellett, 1750) és Kaltschmied, Abraham (működött 1740 körül)
Pozsony kétosztatú látképe
rézmetszet, papír
390*705 mm
j.b.l.: Samuel Mikovyni desig., j.j.l.: A. Kaltschmied sculp.