261. Régi mesterek és 19. századi festmények > A három Szentgyörgyi Horváth gyerek, 1846

139. Ruprecht, Adele (működött 1830 - 40 körül)

A három Szentgyörgyi Horváth gyerek, 1846

ceruza, akvarell, papír

270*270 mm

j.j.l.: Ruptecht 846