261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Káin és Ábel VÉDETT - NO EXPORT

68. Peruzzini, Antonio Francesco (Ancona, 1643 - 43 - Milánó, 1724 körül) köre

Káin és Ábel VÉDETT - NO EXPORT

olaj, vászon

49*65 cm