261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Őszi erdő

110. Sashegyi Kálmán, Vodicai (Jászkisér, 1886 - 1940)

Őszi erdő

olaj, vászon

75*100 cm

j.j.l.: V. Sashegyi Kálmán