261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lány rózsaszálakkal

125. Porges, J. jelzéssel, 1830 körül

Lány rózsaszálakkal

akvarell, papír

240*165 mm

j.b.k.: J. Porges

kis sérüléssel