261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Madárkával játszadozó puttók

168. Rubens, Pieter Paul (Siegen, 1577 - Antwerpen, 1640) után, 18. sz.

Madárkával játszadozó puttók

olaj, vászon

74*123 cm