261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ifjú hölgy fátyollal

137. Neurether, Ludwig (működött 1830 - 40 körül)

Ifjú hölgy fátyollal

akvarell, papír

500*400 mm

j.j.k.: Neurether

korabeli keretben, foltos