261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Erdőbelső patakkal, 1879

98. Szemlér Mihály (Pest, 1833 - Budapest, 1904)

Erdőbelső patakkal, 1879

olaj, vászon

62*90 cm

j.b.l.: Szemlér M. 1879