261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Havas táj alkonyatkor

247. Zeller Mihály, Peleskei (Nagypeleske, 1859 - ?)

Havas táj alkonyatkor

olaj, karton

34*49 cm

j.j.l.: Peleskei Zell. M.