120. Clarot, Johann Baptiste (Bécs, 1798 - Pest, 1855)
Ifjú hölgy stólával, 1839
akvarell, papír
250*190 mm
j.j.l.: J. Clarot '839; ho. az ábrázolt személyre vonatkozó életrajzi felirat