261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Ifjú hölgy stólával, 1839

120. Clarot, Johann Baptiste (Bécs, 1798 - Pest, 1855)

Ifjú hölgy stólával, 1839

akvarell, papír

250*190 mm

j.j.l.: J. Clarot '839; ho. az ábrázolt személyre vonatkozó életrajzi felirat