261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Loknis hölgy portréja, 1842

136. Decker jelzéssel

Loknis hölgy portréja, 1842

akvarell, papír

205*160 mm

j.b.l.: Decker '842

bársony borítású keretben