261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pantokrátor Istenszülővel és Keresztelő Szent Jánossal

63. Dél - orosz ikonfestő, 19. sz. vége

Pantokrátor Istenszülővel és Keresztelő Szent Jánossal

olaj, fa

42,5*32 cm

sérült