261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Téli Buda

249. Guzsik Ödön (Budapest, 1902 - Budapest, 1954)

Téli Buda

olaj, karton

30*40 cm

j.j.l.: Guzsik

kis sérüléssel