261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szmolenszki Istenszülő ikonja

58. Orosz ikonfestő, 20. sz. eleje

Szmolenszki Istenszülő ikonja

olaj, fa

27,5*23 cm

ezüstözött és aranyozott fém rizával