261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Leányportré, 1937

113. Magyar festő

Leányportré, 1937

olaj, vászon

80*61 cm

j.j.l.: olvashatatlan 937; ho.: Nemzeti Szalon kiállítási címke töredék