261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szobabelső, 1939

181. Herman Lipót (Nagyszentmiklós, 1884 - Budapest, 1972)

Szobabelső, 1939

olaj, vászon

50,5*80 cm

j.b.l.: Herman Lipót 1939