261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Pillangóval játszó bulldog

189. Heyer Artúr (Haarhausen, 1872 - Budapest, 1931)

Pillangóval játszó bulldog

olaj, vászon

69,5*56 cm

j.j.l.: Heyer A.