261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Buda látképe

8. Braun, Georg (1541 - 1622) - Hogenberg, Frans (1533 - 1590) Erhard Schön metszete után, 1600 körül

Buda látképe

147*472 mm

utólagos színezésű rézkarc és rézmetszet, papír