261. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Panem" - vázlat

235. Révész Imre (Sátoraljaújhely, 1859 - Nagyszőlős, 1945)

"Panem" - vázlat

olaj, vászon

26,5*21 cm

j.j.l. Révész Imre