261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Virágárus kordé, 1906 körül

192. Bálint Rezső (Budapest, 1885 - Budapest, 1945)

Virágárus kordé, 1906 körül

olaj, karton

42*34 cm

j.j.l.: Bálint R.