261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Keleti jelenet

95. Cserna Károly (Kunszentmiklós, 1867 - Budapest, 1944)

Keleti jelenet

olaj, vászon

60*80 cm

j.j.l.: Cserna Károly Cairo