261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy kutyával

80. Itáliai festő, 17. sz.

Hölgy kutyával

olaj, vászon

48,5*38 cm

ho. felirat és leltári szám a dublírvászon alatt; kereten vésett készítői felirat: "Delfino Delfin 1901 Sebenico"