261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kalapos fiatal nő portréja

157. Schikedanz Albert (Biala, 1846 - Budapest, 1915)

Kalapos fiatal nő portréja

olaj, karton

70*50 cm

Reprodukálva: Schikedanz Albert (1846-1915), Budapest, 1996. 258. oldal, F. 36.