87. Hondt, Philiph de (Brüsszel, 1683 - Brüsszel, 1741)
Jákob és Ráhel találkozása és Jákob menekülése
olaj, vászon
55*83 cm
j.n., ho.: tulajdonosi feljegyzés 1911