261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Jákob és Ráhel találkozása és Jákob menekülése

87. Hondt, Philiph de (Brüsszel, 1683 - Brüsszel, 1741)

Jákob és Ráhel találkozása és Jákob menekülése

olaj, vászon

55*83 cm

j.n., ho.: tulajdonosi feljegyzés 1911