261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgyportré, 1915

180. Scheiber Hugó (Budapest, 1873 - Budapest, 1950)

Hölgyportré, 1915

olaj, vászon farostra ragasztva

60*50,5 cm

j.b.k.: Scheiber 1915