77. Skuteczky Döme (Kisgajár, 1849 - Besztercebánya, 1921)
Lányportré, 1900 körül
olaj, karton
56*44 cm
j.j.l.: Skuteczky D.
Dr. Bellák Gábor szakvéleményével