261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lányportré, 1900 körül

77. Skuteczky Döme (Kisgajár, 1849 - Besztercebánya, 1921)

Lányportré, 1900 körül

olaj, karton

56*44 cm

j.j.l.: Skuteczky D.

Dr. Bellák Gábor szakvéleményével