261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Alpesi táj, 1848

97. Barbarini, Franz (Znaim, 1804 - Bécs, 1873)

Alpesi táj, 1848

olaj, fa

42*53 cm

j.j.l.: Barbarini 848

sérült