261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Baromfiudvar, 1883

203. Deák - Ébner Lajos (Pest, 1850 - Budapest, 1934)

Baromfiudvar, 1883

olaj, fa

21,5*16 cm

j.j.l.: Deák-Ébner L. 1883 Szolnok; ho.: árverési csarnok címke töredék