261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Kontyos hölgy portréja, 1845

122. Eybl, Franz (Bécs, 1806 - Bécs, 1880)

Kontyos hölgy portréja, 1845

akvarell, papír

230*180 mm

j.j.l.: Eybl 845