261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Virágcsendélet

176. Deák Adrienne, Henczné (Budapest, 1890 - Budapest, 1956)

Virágcsendélet

olaj, vászon

99,5*79,5 cm

j.j.l.: Henczné Deák Adrienne