261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Menyecske portréja, 1939

226. Glatz Oszkár (Budapest, 1872 - Budapest, 1958)

Menyecske portréja, 1939

olaj, vászon

70*52 cm

j.j.l.: Glatz 1939