261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Erdei táj birkapásztorral

234. Kaufmann, Adolf (Troppau, 1848 - Bécs, 1916)

Erdei táj birkapásztorral

olaj, karton

23*35 cm

j.j.l.: A. Kaufmann