261. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Szikra", 1953

241. Bozsó János (Kecskemét, 1922 - 1998)

"Szikra", 1953

olaj, vászon

50*70 cm

j.j.f.: Bozsó J.; b.f.: Szikra 1953