261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Lányka rózsakertben, 1838

117. Clarot, Alexander (Bécs, 1796 - Prága, 1842)

Lányka rózsakertben, 1838

akvarell, papír

265*200 mm

j.b.l.: A. Clarot 1838