261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Menekülők, 1915

222. Lakos Alfréd (Székesfehérvár, 1870 - Budapest, 1961)

Menekülők, 1915

olaj, vászon

38*31 cm

j.b.l.: Lakos Alfréd 1915