261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hölgy korall ékszerekkel, 1846

121. Osztrák festő, 19. sz. első fele

Hölgy korall ékszerekkel, 1846

akvarell, papír

390*315 mm

j.j.l.: töredékes '846