261. Régi mesterek és 19. századi festmények > A kintornás, 1929

213. Zórád Géza (Temesvár, 1890 - Budapest, 1969)

A kintornás, 1929

olaj, vászon

60*90 cm

j.j.l.: Zórád Géza 1929