261. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Szentendre Deák Ferenc utca"

259. Bánovszky Miklós (Besztercebánya, 1895 - Szentendre, 1995)

"Szentendre Deák Ferenc utca"

olaj, vászon

45*60 cm

j.b.l.: Bánovszky