261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Hazatérő tehenek

101. Gauermann, Friedrich (Miesenbach, 1807 - Bécs, 1862) után, 19. sz. vége

Hazatérő tehenek

olaj, vászon

58*42 cm