261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Az eszéki híd

24. Bouttats, Gaspar (Antwerpen, 1640 - ?) - Peeters, Jacob (Antwerpen, 1632 - 1695)

Az eszéki híd

rézmetszet, papír

145*245 mm

j.b.l. a nyomaton: Gasp. Bouttats J. Peeters