261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Csatajelenet az 1848-as szabadságharcból, 1853

1. L'Allemand, Friedrich (Hanau, 1812 - Bécs, 1866)

Csatajelenet az 1848-as szabadságharcból, 1853

színes litográfia, papír

300*360 mm

j.j.l.: F. l'Allemand 1853; b.l.: nyomtatta L. Müller in Wien