1. L'Allemand, Friedrich (Hanau, 1812 - Bécs, 1866)
Csatajelenet az 1848-as szabadságharcból, 1853
színes litográfia, papír
300*360 mm
j.j.l.: F. l'Allemand 1853; b.l.: nyomtatta L. Müller in Wien