261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Marika, 1950

195. Gábor Móric (Kisújszállás, 1889 - Budapest, 1987)

Marika, 1950

olaj, vászon

60,5*50 cm

j.j.f.: Gábor Móric Marikáról 1950 IX/7.