261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Attilának átadják Róma kulcsait

91. Közép - európai festő, 19. sz. második fele

Attilának átadják Róma kulcsait

olaj, vászon

50,5*74,5 cm

j.n., ho.: Ernst Múzeum címkék