261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Magyarország térképe, 1688

4. Wit, Frederic de (Gouda, 1629/31 - Amszterdam, 1706)

Magyarország térképe, 1688

színezett rézmetszet, papír

680*960 mm

j.b.l.: Ex. Oficina Frederici de Wit Amsterdam 1688