261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Szent Vjacseszláv herceg

56. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele

Szent Vjacseszláv herceg

olaj, fa

17,5*14 cm

aranyozott ezüst rizával: 1874, Moszkva, "I.K." ellenőrzőmester jegy, 84 zlotnyikos ezüst, Ivan Vasziljevics Zaharov (1856-1896) mesterjegy, fa kiotban, vésett magyar nyelvű ajándékozási felirattal