56. Orosz ikonfestő, 19. sz. második fele
Szent Vjacseszláv herceg
olaj, fa
17,5*14 cm
aranyozott ezüst rizával: 1874, Moszkva, "I.K." ellenőrzőmester jegy, 84 zlotnyikos ezüst, Ivan Vasziljevics Zaharov (1856-1896) mesterjegy, fa kiotban, vésett magyar nyelvű ajándékozási felirattal