261. Régi mesterek és 19. századi festmények > Buda ostroma, 1686 aug. 23. szept. 2

20. Német metsző, 17. sz. vége

Buda ostroma, 1686 aug. 23. szept. 2

rézmetszet, papír

185*285 mm

restaurált