209. Magyar festő, 20. sz. eleje
"Reggel a Kistanyán", 1920
olaj, vászon
80*100 cm
j.j.l.: Bornemissza Géza 1920
Feltehetően kiállítva: Bornemisza Géza festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Belvedere Galéria, 1922. március 12-26 (kat. 16. Reggel a Kistanyán)