261. Régi mesterek és 19. századi festmények > "Reggel a Kistanyán", 1920

209. Magyar festő, 20. sz. eleje

"Reggel a Kistanyán", 1920

olaj, vászon

80*100 cm

j.j.l.: Bornemissza Géza 1920

Feltehetően kiállítva: Bornemisza Géza festőművész gyűjteményes kiállítása, Budapest, Belvedere Galéria, 1922. március 12-26 (kat. 16. Reggel a Kistanyán)